Číslo účtu: 670100-2204134982/6210

Potřebuji pomoc
Je to rok od začátku vypuknutí korona virové pandemie, která je skloňována v médiích každý den. Počínaje dnešním dnem je Česká republika už v několikátém, po sobě jdoucím nouzovém stavu a světlo na konci tunelu, místo aby se přibližovalo, je stále více v nedohlednu.
Zlepšení situace v nedohlednu
Doufal jsem, že po zpřísnění pravidel, se situace začne lepšit, ale ona se spíše setrvale zhoršuje. Mé pozitivní myšlení, které se snažím, po celou dobu této krize udržet, pomalu, ale jistě skomírá. Nemohu dělat práci, kterou mám tak rád a výdaje, za udržení bytů jsou nad mé síly. Je pravda, že všechny byty, které byly určeny na Airbnb jsou nyní v dlouhodobých pronájmech. Je pravda, že jsem se vrátil ke své původní práci programátora, a ještě rozvážím jídlo pro Volt. Nicméně, náklady na údržbu bytů to nepokryje. Vím, že určitě nejsem sám, že určitě nejsem jediný, kdo je v takové finanční tísni. Můžete si říci, proč bychom měli posílat peníze zrovna jemu?

Finanční podpora
Finanční podpora kterou vás žádám a kterou mi můžete a nemusíte poskytnout, ale není pro mě. Je to investice, investice do bytů, které vám rád pronajmu, až bude opět vzkvétat turismus, do bytů, které jsem sám upravoval a které jsem si hýčkal pro vás. Abyste měli blízko na Staromák, blízko do baru, do restaurace. Airbnb je služba určená lidem. Služba, kterou jsem za ta léta dovedl k dokonalosti, jako málokdo v Čechách. Chtěl bych se tomu věnovat i nadále. Proto budu rád za každý příspěvek.

Pokud stále váháte, můžete si přečíst rozhovor v týdeníku Hrot, kde se vyjadřuji nejen k problematice Airbnb v souvislosti s koronavirem. Vidět mě můžete také ve vysílání České televize 17. 3. 2021.